RSS

O stronie

Nazywam się Paweł Szczęsny i oprócz rozlicznych zajęć edukacyjnych (bioinformatyka na Uniwersytecie Warszawskim), badawczych (biologia systemów w Instytucie Biochemii i Biofizyki PAN) oraz menedżerskich (zarządzanie projektami w Instytucie Systemów), zajmuję się kwestiami otwartości w nauce oraz nowymi formami komunikacji naukowej.

Ten blog jest próbą dołożenia swojego głosu do dyskusji na temat otwartości w nauce, która powoli i dyskretnie toczy się w naszym Kraju. Bardzo często wpisy tutaj będą tłumaczeniem postów już napisanych po angielsku na moich stronach Circle of Complexity (główna strona) oraz Freelancing Science (stary blog), ale będę też komentował bieżące wydarzenia na polskiej arenie.

Reklamy
 

One response to “O stronie

  1. Bozena

    Październik 11, 2010 at 11:16

    Panie Pawle bardzo mi się podoba Pana blog, podpięłam go do polecanych blogów na EBIBloga: http://nowyebib.blogspot.com/. Znalazłam tez na pana stronie informacje o szkoleniach, które Pan zgłosił na Open Access Week. Jest pan chyba jednym z niewielu polskich naukowców, którzy zajmują się otwieraniem nauki, co mnie jest bardzo ważne.

     

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: